حذف قبوض کاغذی مشترکین برق

معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان:
قبوض کاغذی مشترکین برق شمال استان کرمان حذف می شود
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ،علی افتخاری گفت: این طرح به صورت پایلوت از خردادماه در شهرستان زرند آغاز شده است و پس از تکمیل بانک اطلاعاتی توسط ماموران از طریق ثبت شماره تلفن همراه مشترکان در کل شمال استان کرمان اجرا خواهد شد.
وی گفت: ماموران با لباس های متحد الشکل و کارت های شناسایی عکس دار به درب منازل مشترکان مراجعه و تنها شماره تلفن همراه را به عنوان اطلاعات ثبتی دریافت می کنند.
افتخاری تصریح کرد: طرح حذف قبوض کاغذی به منظور کاهش هزینه ها و جلوگیری از اتلاف وقت انجام می شود که در صورت مراجعه مشترکین و ارسال نشدن پیامک، قبض کاغذی چاپ گرفته شده و به مشترک داده خواهد شد.
وی اظهار داشت: حذف قبوض کاغذی برق در استان، پس از اطلاع رسانی و جمع آوری شماره همراه مشترکین از ابتدای شهریورماه اجرا خواهد شد.
افتخاری با بیان اینکه این طرح به صورت سراسری در کشور اجرا می شود، تصریح کرد: مشترکان برق با مراجعه به سایت شرکت به آدرس WWW.Nked.CO.IR و نصب نرم افزار جامع خدمات مشترکین بر روی گوشی خود می توانند به راحتی قبوض برق را پرداخت کنند.
وی گفت: به منظور تسهیل در فرآیند جمع آوری شماره همراه مشترکان، شهروندان می توانند با مراجعه به آدرس سایت شرکت www.nked.co.ir نسبت به ثبت شماره همراه خود اقدام نمایند. وی افزود: همچنین مشترکان می توانند از طریق کدهای دستوری ارسال# شناسه قبض P از طریق پیامک به شماره ۲۰۰۰۳۴۱۱۲۱ جهت ثبت شماره همراه و ارسال # شناسه قبض D از طریق پیامک به شماره ۲۰۰۰۳۴۱۱۲۱ جهت حذف شماره همراه نسبت به ثبت شماره خود اقدام نمایند.
معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان بیان کرد: بیش از ۶۳۰ هزار نفر در شمال استان از خدمات این شرکت بهره مند می شوند. 
شرکت توزیع برق شمال استان کرمان شهرستان های کرمان، رفسنجان، زرند، شهربابک، انار، نوق، کشکوئیه، کوهبنان، راور، گلباف، چترود، باغین، شهداد، ماهان، راین را زیر پوشش خدمات خود دارد.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>