شیخ شهیدم راهت ادامه دار د…

یادداشت مدیر مسئول

 

شیعیان و شهادت  دو کلمه که باهم عجین شده اند از صدر اسلام می گویند شیعه از زمان صفویه شیعه شده، نه شیعه از غدیر و سقیفه شیعه شده است و آن انحرافات که در صدر اسلام پیش آمده حالا انقلابی اسلامی با همت بلند از مردی با ایمان  و مرجع عالی قدر جهان تشیعُ امام خمینی (ره ) بوجود آمده ۳۷ سال است که ندای  مظلومین جهان  را یاری گری می کند  این انقلای اسلامی ، انقلابی که کم نظیر و بی نظیر  است ، امّا این انقلاب راحت بدست نیامد هزاران هزار خون داده شد، زیرا منطق و عقلانیت در دنیای معاصر برای آزادی خواهی و حق طلبی جائی ندارد هنوز هم که هنوز است می کشتند گردن می زنند، اعدام و مولود شوم دنیای استکبار و صهیونیسم جهانی و حاکمان  متحجر و پلید وهابی که بوجود آورده اند یعنی «تروریسم». شیخ شهیدم آسوده باش و در جوار پیامبر و امام علی (ع)  و اهل بیت (علیهم السلام) باش که خوشا به حالت که رستگار شدی همان طور امام علی (ع) فُزَتُ برب الکعبه فرمود و رستگار شد . عجیب است همه رستگاران با شمشیر تحجر و کج فهمی و استبداد رستگار می شوند!
شیخ شهید، شهید آیت ا… نمر، شیعه عربستانی، آسوده باش که این خون ها به فرمایش رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) دامان آل سعود را خواد گرفت و هیچ شکی در آن نیست  و این معیشت الهی است.  شهید عزیزم در ایران قبل از انقلاب اسلامی و بعد از آن ما هم بسیار شهید  داده ایم  شهید آیت ا… شاه آبادی ، شهید آیت ا… سعیدی ، شهید مصطفی  خمینی ( فرزند امام (ره) )، شهید نواب صفوی و … پس از انقلاب هم شهید آیت ا… مطهری، شهید آیت ا… بهشتی، شهید باهنر، شهید رجایی، شهید مفتح ، شهید چمران  و  شهدای دفاع مقدس که هنوز هم  ادامه دارد این راه. پس همانطور  که شهدای روحانی ما و شیعیان  واقعی  ایرانی جان فشانی کردند و خونهای پاک آنان جواب داد و  به فضل  الهی  به پیروزی رسید  و ماندگار شد پس خون شما  و یاران شیخ نمر  هم بی تاثیر نیست و نوید یک تحول اساسی  و اجرای سنت الهی در سرزمین حجاز خواهد شد و شیعیان به آن باور دارند .
محمد حسنی سعدی

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>